Wirtualny Spacer składa się z pojedynczych zdjęć 360 stopni, które umożliwiają rozejrzenie się w dowolnym kierunku wokół nas.

Wirtualny spacer " Dom Kamianna"

Panoramy 360 z lotu ptaka.

Wykorzystanie drona sprawia, że w polu widzenia znajdują się obiekty i przestrzeń zupełnie niewidoczne z perspektywy przechodnia.

Można w ten sposób zaprezentować nieruchomość z jego atrakcyjnym otoczeniem, lub duży obszar krajobrazu z dowolnej wysokości.

Wirtualny spacer.

Profesjonalnie wykonane zdjęcia sferyczne łącze w interaktywny wirtualny spacer by skutecznie promować Twoją markę. Wykorzystując siłę Google stworzę dla Ciebie wirtualną wycieczkę, która zostanie podpięta pod Twoją wizytówkę w Mapach Google, która przez to będzie lepiej pozycjonowana . Jedynym kosztem takiej prezentacji jest koszt wykonania takiego spaceru, gdyż koszt utrzymania Wirtualnego Spaceru na serwerach Googla jest bezpłatny. Gotowy Wirtualny Spacer bez problemu można udostępnic na swojej stronie internetowej, bez nadmiernego obciążania strony. Pojedyncze zdjęcia sferyczne które wchodzą w skład spaceru nadają sie do publikacji np. na Facebooku, lub serwisach ogłoszeniowych. 

Panoramyn360 z aparatu.

Standardowe panoramy sferyczne wykonane przy użyciu aparatu i głowicy do panoram, to najlepszy sposób przedstawienia przestrzeni w internecie. Zdjęcia sferyczne dają oglądającemu możliwość rozglądania się w zakresie 360 stopni w dowolnym kierunku.

Każdy projekt wyceniam indywidualnie, ale chętnie pokaże Ci, że profesjonalna fotografia wcale nie musi być droga.